Izvēlne
Izvēlne
🍪 Mēs izmantojam sīkdatnes!
Mēs izmantojam sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un mūsu vietnes funkcionalitāti. Lasīt vairāk

FAQ

Vispārējie jautājumi

Visas mūsu ierīces, kuras atrodamas Gonet.lv veikalā ir jaunas un oriģinālas.
1) Ja maksājuma darījums ir pabeigts, klients joprojām var atcelt savu pasūtījumu, vienkārši nosūtot mums e-pastu ar visu informāciju par iegādāto modeli, pasūtījuma nummuru un savu kontaktinformāciju. Maksa par pasūtījumu tiks atgriesta maksātāja kontā.

2) Ja pasūtījums jau ir nodots kurjera dienestam, klients joprojām var atcelt pasūtījumu, taču šajā gadījumā klientam tiks iekasētas visas piegādes izmaksas. Un Pasūtītājam jānosūta atpakaļ uz Gonet.lv par saviem līdzekļiem. Pēc tam, kad Gonet.lv ir saņēmis pasūtījumu atpakaļ un tā nebojātais stāvoklis ir fiksēts, klients saņem naudas atmaksu noteikumos noteiktajā termiņā.
Jā, dažāda veida precēm ir spēkā kvalitātes garantija uz noteiktu laiku, konkrēts termiņš un citi nosacījumi, kas norādīti preces komplektācijā iekļautajos dokumentos.

Preces garantija ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms Preces lietošanas uzmanīgi izlasi preces lietošanas instrukciju, ja tā ir pievienota Precei.
Gonet.lv ir tikai viens mērķis, un tas ir piedāvāt mūsu klientiem vislabākās iespējamās cenas tirgū. Lai tas būtu iespējams, Gonet.lv piegādā ierīces no dažādiem uzņēmumiem visā Eiropā. Un tāpēc dažiem modeļiem var būt atšķirīgas cenas.
Visi viedtālruņu ražotāji vēlas pēc iespējas samazināt sava produktu ietekmi uz apkārtējo vidi, tāpēc jaunajiem mobilo telefonu modeļiem vairs nenāk komplektā lādētājs – ja tas nav saglabājies no iepriekšējā modeļa, to nepieciešams iegādāties papildus.
Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs nosūtīsim uz Tavu norādīto e-pasta adresi apstiprinājumu. Mēs Tevi informēsim par pasūtījuma gaitu caur e-pastu, un mēs sazināsimies ar Tevi telefoniski, ja būs nepieciešamība.
Jā, Jums tiks nosūtīts elektronisks PVN rēķins ar pirkuma datiem uz pirkuma brīdī norādīto e-pasta adresi.
Gonet.lv piedāvā Bezmaksas piegādi uz Omniva pakomātiem un piegādi līdz norādītajai adresei ar Omniva kurjeru.
Saskaņā ar “Pievienotās vērtības nodokļa likuma” 143.1 pantu, mobilo telefonu, planšetdatoru un portatīvo datoru iegādei piemērojama apgrieztā PVN maksāšanas kārtība.

Pants attiecas uz juridiskām personām, Latvijā reģistrētiem PVN nodokļa maksātājiem, kuri par saņemtajām precēm maksā:
- ar uzņēmuma bankas karti,
- ar pārskaitījumu no uzņēmuma bankas konta.

Turpmāk, iegādājoties minētās ierīces, Gonet.lv izrakstīs rēķinu bez PVN, dokumentā pievienojot atsauci uz grozītajiem likumiem. Arī ierīču pirkumu līgumos tiks piemērota PVN apgrieztā maksāšanas kārtība, un nodokļa rēķins izrakstīts bez PVN. Visi maksājumi jāveic, izmantojot bezskaidras naudas norēķinus.
Vai nevarat atrast atbildi?
Nosūtiet mums visus papildu jautājumus, un mēs ar jums sazināsimies 2 darbadienu laikā.
Sūti savu jautājumu